Ocean Wars

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 113,9 MB
  • Sürüm 1.1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici 37GAMES
Ocean Wars indir; Okyanus teması üzerine kurulan Ocean Wars strateji oyunu, oyun piyasasının tanıdık isimlerinden 37GAMES stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Okyanus teması üzerine kurulan Ocean Wars strateji oyunu, oyun piyasasının tanıdık isimlerinden 37GAMES stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Amiral adası içerisinde büyük bir hazine gizlidir. Bu muhteşem oyun içerisinde derin sularda ve bilinmeyen gizemlerde, iddialı bir amiralin rolünü üstleneceksiniz. Amiral olarak görev almak ve gizemli adanın sırrını çözmek için Ocean Wars strateji oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek mücadeleye başlayabilirsiniz. Birbirinden farklı oyuncular ile aynı mücadele içerisinde farklı performanslar sergilemek oldukça zor ve heyecan verici olacaktır. Kendinizi hazırlayın, özgün stratejinizi ve düşmanların yeteneklerine göre belirlediğiniz hamleleri Ocean Wars staretji oyununun her sahnesinde gösterin.

Büyük amiral geminize atlayın, mürettebatınızı geliştirin ve adaya gitmek için aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır olun. Denizde çıktığınız yolculuk boyunca geminizi geliştirecek ödüller kazanacaksınız. Diğer amirallerle güçlü ittifaklar kurun, topraklarınızı genişletin ve deniz yaratıkları, açgözlü korsanlar ve hatta planlarınıza tam olarak katılmayan rakiplere karşı savaşın. Her bir rakibin güç düzeyi farklıdır. Bu sebeple ittifaklarınızı sağlam tutarak oyunun hakkını verecek düzeye erişmeniz gerekiyor. Yönlendirmeler ve ipuçları ile oyunda yüksek kademelere çıkmaya hak kazanabilirsiniz. Bunu değerlendirin ve düşman birliklerine karşı özel hamlelerinizi gösterin.

Ocean Wars strateji oyununda gücünüzü artıracak kaynakları toplamak, ekstra güçlü filolar inşa etmek ve bilinmeyen bir çok yeri keşfetmek için yelkenler fora deyin ve başlayın. Adanızı geliştirmeniz gereken dünyanın her yerinden oyuncuları bir araya getiren devasa bir çevrimiçi strateji oyununda ücretsiz vakit geçirmenin tadını çıkartın. Dokunmatik kontrolleri değerlendirdiğiniz taktirde düşmanları alt etmek için daha avantajlı olabilirsiniz.

Adanın içerisinde yer alan gizli ögeleri keşfetmek için geniş çaplı aramalar yapın. Deniz canavarlarına, korkunç korsanlara ve ittifak kuramadığınız diğer amirallere karşı büyük bir savaş içerisine gireceksiniz. Okyanus aşırı bir teması olan Ocean Wars strateji mobil oyunu karayip korsanları tadında ögeler ile donatılmıştır. Bu da oyunun kalite düzeyini artırarak oyunculara daha fazla heyecan vermektedir. Eğlence dolu anlar yaşamak için Ocean Wars oyununu mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun tadını doğru hamleler yaparak çıkaracaksınız. Geminiz sizin kontrolünüzde, hangi yöne giderseniz gemi o yönde ilerleyecektir. Adanın kontrolünü ele geçirin, kaynakları toplayın, mürettebatınızı geliştirin ve adanın tek sahibi olarak görevinizi sonlandırın. Oyunda birlikte hareket edeceğiniz dünyaca ünlü oyuncular sizi bekliyor. Onlarla güçlü ittifaklar kurarak birlikte stratejik planlar yapacaksınız. İttifaklara katılın, yeni arkadaşlar edinin ve büyük okyanusları fethederek hakimiyet alanınızı genişletin.

Amiral güçlerinizi kullanarak kendinize özel taktikler oluşturun. Çapraz savunma sistemi, koordineli saldırı sistemi ile düşmanlarınız sizden korkacaklar. Stratejiniz ve karizmanız bölgelerinizin geleceğini belirleyecektir. Büyük bir dünyanın keşfini yapmak için geminize atlayın, mürettabat ile uzun bir yolculuğa çıkın. Sonsuz kaynaklar kazanarak korkunç yaratıkları yok edecek güce sahip olun.

Ocean Wars indir